njmwwoxja26ea2zsx72rqfdo5comjf
28 marca 2022 2 min Wiadomości

Zawekowani, zaczynamy!

Zdjęcie autora
Michał Gordon
Założyciel Zawekowanych

Z radością i wielką ekscytacją przedstawiamy Wam nasz wspólny projekt, Zawekowani. To, co dziś widzicie, jest efektem kilku miesięcy pracy, a przede wszystkim testowania produktów dostępnych na rynku, aby odnaleźć te najlepsze.

Michał i Paweł, założyciele Zawekowanych

Na czym polega projekt?
Zawekowani to miejsce, w którym znajdziecie wyselekcjonowane przez nas weki z najlepszych restauracji i wytwórni rzemieślniczych w Polsce. Na ich podstawie w kilka chwil przygotujecie pyszne, pełnowartościowe i różnorodne posiłki, głównie obiady i kolacje. Od miesięcy sami odżywiamy się w ten sposób, a weki stały się naszym codziennym rytuałem z trzech powodów:

  1. Atrakcyjne ceny weków wynikają z możliwości przygotowania dużej ilości potrawy na raz, co pozwala restauracjom oszczędzić mnóstwo czasu.
  2. Długie daty przydatności do spożycia to potęga naturalnego procesu pasteryzacji, jakim jest wekowanie. Ta technika wykorzystuje jedynie temperaturę (od 75 do 100 stopni) i gwarantuje pełny smak i świeżość potraw na co najmniej kilka tygodni. Dzięki temu zawsze masz świeży posiłek pod ręką oraz nie musisz się martwić, że jedzenie i pieniądze na nie wydane się zmarnują.
  3. Obiad w 10 minut to po prostu wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że ugotujesz makaron, ryż, kaszę lub inny polecany przez producenta dodatek i podgrzejesz zawartość słoika. W przerwie w pracy na home office, po treningu, w kilka chwil przed niezapowiedzianymi gośćmi, czy po prostu w te dni, w które najzwyczajniej w świecie chce się nam trochę mniej. W tych wszystkich sytuacjach weki sprawdzają się idealnie.

Przyszła kolej na Ciebie! Spróbuj naszych weków i przekonaj się, jak wygodne są one w codziennym gotowaniu. Na miły początek przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy prezent ? Po zapisaniu się do Newslettera Zawekowanych otrzymasz kod rabatowy -15% na pierwsze zamówienie w naszym sklepie (link w pasku na górze strony).

Do zobaczenia przy dostawie!
Michał i Paweł

Używamy na naszej stronie plików cookies w celu zapewnienie prawidłowego działania serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację cookies.